Eesti esimene ökospaa - Mõisaproua kümblustuba!DSC09115-v

 

FullSizeRender(2)

Personaliseeritud teenusepaketid – unelmate elamused, mis taastavad keha eluenergia, vabastavad stressist ja avardavad

maailmapildi.

Milles on ökospaa eripära?

Inimene on loodud elama harmoonias Loodusega.  Värsketest looduslikest komponentidest segatud kosmeetikumid on eriliselt tõhusad,  kuna need toetavad keha loomulikku ja tervet toimimist.

Hoolitsuste läbiviimisel arvestame teie keha vajadusi nii kosmeetikumide kui hooldusmeetodite valikul.

Keha vajab tähelepanu ja hoolitsemist, et meid rõõmuga teenida. Enesele heaoluteenuste lubamine on üks terviseedenduse olulisis komponente ja tervena elamise tagatis.

PageLines- IMG_7563.jpg

Mõisaproua kümblustoa  protseduurides kasutatavad kosmeetikumid on värskelt kohapeal valmistatud  – toidavad, niisutavad, trimmivad, aitavad väljutada jääkaineid ja parandavad nahaalust vereringet. Nad

on täiesti vabad tervistkahjustavatest sünteetilistest lisaainetest.

 

 

Tõeline luksus, millest unistavad metropolide daamid on saadaval siin ja praegu – Harmoonikumis. Linnasalongis Rüütli 18 pakume jala-ja ktehoolitsusi, näohoolitsusi ja massaaže  – ikka eelbroneeringu alusel.

Esiemade retsepte oleme täiendanud kaasaegsete teadmiste baasil.

Harmoonikumi suvepakkumised!

Päikeseõlimassaaž   60 min/24.-

Suvine päike rõõmustab meelt, kuid kuivatab nahka. Et kena jumega ei kaasneks naha enneargset vananemist, on ka suvel tarvis nahka toita ja niiisutada. Harmoonikumi päikeseõli on kokku segatud nahka niisutavatest ja taastavatest naturaalsetest õlidest ja aroomidest (seesamiõli, kakaovõi jne.). Hästi toidetud nahk on rõõmsasti valmis suvemõnude nautimist jätkama.

Kiirmaniküür  40 min/ 22.-€

Kiire kätevärskendus Harmoonikumi mikstuuridega – niisutav hoolitsus nahale ja küünte korrastamine. Lõpuks lakk peale ja ongi valmis.

 

Kiirpediküür  60 min/ 25.-€,  geellakiga 28.-€
Jalgu saab korda ka kiiresti. Leotamine tõrvaseebivannis, mis puhastab korralikult naha ja toetab jalgade tervist. Põhjalik koorimine kamaga niisutab ja värskendab. Kerge õlimassaaž järel saavad varbad kauni suvise laki, et taas kaaskondseid rõõmustada.
Suvi on varvaste paradiis!

Allpool loetelu luksuslikest hoolitsuste tervist toetavast toimest:

  • Koorimine on iluprotseduuride kõige olulisem osa – alles siis, kui naha pinnalt on eemaldatud sinna kleepunud surnud rakkude kiht, on edaspidine toitmine ja niisutamine tõhus. Teeme ensüüm-, AHA- ja mehaanilisi koorimisi naturaalsete ainetega – ökojogurt, astelpajumahl, mesi, kliid, jahud, taimed, ka vannieelsed kuivharjamised
  • Kleopatra piimavann ökopiimaga – niisutab ja toidab nahka ning taastab happemantli, mis on hädavajalik naha nooruslikuks toimimiseks. Lisaks saab nautida mee-, ürdi- ja konjakivanneFig1(Boticeli)
  • Toitvad mähised niisutavad, toidavad, trimmivad, elustavad. Kasutame klassikaliste eksklusiivsete kosmeetiliste võiete (sheavõi, mandliõli, kookosrasv jpt) ja ka Eesti looduses kasvanud värskeid imevahendid (kanepi-, lina-, tudra- ja astelpajuõli jpm)
  • Erinevad massaažid lõõgastavad, stimuleerivad lümfi- ja vereringet, tõstavad naha toonust ja turgorit, leevendavad stressi,vähendavad lihaspingeid ja südamekloppimist, tasakaalustavad vererõhu.