Pühade söökMeie püha maa annab meile kõik, mida elamiseks vajame –  energiat ja looduseande. Meie esivanemad töötasid aastatuhandete vältel meetodid ja retseptid, mis aitasid neid end tänasesse päeva elada.  Meil leidub ravimtaimi, mis aitavad meil terveneda, meil osatakse teha rituaale, mis annavad eluenergiat ja tugevust. Selle tarkuse oleme Harmoonikumis tõlkinud teaduse keelde ja soovitame julgesti oma heaolu tugevdada ja taastada turvalisel ja tõhusal moel.

 

 

“TŠUUDI VÄGI”VANA-EESTI MASSAAŽ  SAUNASOOJAGA 

Kõigepealt köetakse leiliruumis kondid soojaks, soovi korral saab ka ökoseebiga pesu ja meega määrimist. Siis kuivad riided selga ja – sooni tasuma. Tervendava ja elujõudu andva massaaži saab kogu keha,  eriti tõhusa läbimudimise saavad need kohad, mis seda rohkem vajavad. DSC09238 copy-v-w500-h600Lõpetuseks nagu meil tavaks – tass ürditeed. Selle rituaali juurde kasutame erilise väega ürti – põdrakanepit.

1,5 tundi 59.-

“MURUMÕNUS”HEINAMÄHIS JA KANEPIÕLIMASSAAŽ 

ene pilt 081-w300-h400

Meie käsitsi niidetud heinas on suve vägi ja soojus – looduslikus koosluses leidub erinevaid ürte, heinapepreid, lilli ja õietolmu. Keha pakitakse mõnusasti kuuma mähisesse ja ja taimede vägi voolab luudesse-liigestesse. Peale mähist muditakse aroomidega rikastatud kanepiõliga läbi kõik lihased, ka kõht ja nägu. Verevarustus paraneb, lümf liigub ja keha saab enda tervendamisega jupp aega taas ise hästi hakkama. Lõpetuseks tass afrodisiaakilist teed.

1,5 tundi 70.-

 

Broneeri aeg: info@harmoonikum.ee või helsitades E-L 11-20 tel 53081188

Põhjamaade väge pakume eriliste hoolitsustega:

PIIMA-SPA

MEE-SPA

SAUNARITUAALID

Peagi toome teie ette veel imelisi, ehedaid ja  teraapilisi Põhjamaiseid ilurituaale!

Nende toodete väljatöötamisel on tehtud loom- ja inimkatseid mitme aastatuhande vältel. On päris kindel, et need ei ohusta meie tervist vaid hoopis tugevdavad seda!