Kätehoolitsused

Spaahoolitsus “Kontoripreili”
Tõhus ja samal ajal mõnus kätehoolitsus ületöötanud daamikätele.Toimeained on valitud kontoritöö tegijate vajadusi silmas pidades. Sisaldab spetsiaalset massaaž arvutitööst väsinud kätele, mis parandab sundasendist vaevatud liigeseid, lihaseid ja sooni – avab karpaalkanali. Tulemuseks on nõtked ja kerged käed, mis on igale kontoripreilile kaunistuseks.
60 min/ 35.- €

Spaahoolitsus “Mõisaproua”Marie_Antoinette_in_Muslin_dress

Et käed ei reedaks daami vanust, tuleb neid hellitada luksuslike õlide ja massaažidega. Alustuseks niisutav ja noorendav ürditõmmisevann. Seejärel kooriminening toitev ja pehmendav mask. Kui küüned korrastatud, saavad käed massaaži “Igavese nooruse” õliga. Soovi korral lakk – ja käed on taas valmis vastu võtma kuitahes kuninglikku suudlust!  60 min/ 35.- €

Jalgadehoolitsused

Teraapiline jalamassaaž  60 min 45.-€
Harmooonikumi spaahoolitsus jalgadele on täiuslik ja teraapiline kosutus. Jalad lõõgastatakse ürdivannis, millesse lisatud mett, epsumsoola või muud tarvilikku-tervislikku. Järgenav koorimine ja mask vabastavad jalgade hingamise. Järgneb massaaž, mis  koosneb 3 etapist:  
  1. Refleksoloogiline massaaziga toetatakse  läbi energaipunktide kogu organismi toimimist.
  2. Põhjalik lihaste- ja liigeste massaaž vähendab pingeid.
  3. Lõpuks tervendatakse teraapilise massaažiga süvalihaste pinged ja taastatakse toonus.Selline massaaž aitab parandada rühti ja taastada jalalaba normaalse liikuvuse.
jalad

Spaahoolitsus “Kõrged kontsad”

Põhjalik jalgadehoolitsus daamidele, mis sisaldab spetsiaalset massaaži ka pinges ja kontsahelladele lihastele. Ürdi-soolavann pehmendab nii naha, sooned kui lihased. Jalad koositakse ja paksendid eemaldatakse, küüned korrastatakse. Samm muutub reipaks, meel rõõmsaks.
60 min / 40.- € , küünte lakkimine 10 min/ 10.-€


Spaahoolitsus “Ugri-mugri”
Ehedalt Eestimaiste toimeainetega jalgadehoolitsus. Kasutatud on esivanemate poolt järeleproovitud taimi ja õlisid, mis turgutavad tervist ja annavad väge. Jalad saavad supelda heinapebrevannis, kamaga koorimine muudab pöiad pehmeks, päkad kergeks ja sääred siredaks. Vajadusel paksendite eemaldamine ja küünte korrastamine. Männilõhnaline põhjalik spaamassaaž tudraõliga peletab viimsegi väsimuse.
60min/ 40.- € 
Lisateenused

Suhkrudepilatsioon

Keha- ja loodussõbralik suhkrudepilatsiooni  kohta loe lähemalt SIIT
Broneerimine Evelin 50 30 999