Kui kõik ausalt ära rääkida, siis peab alustama sellest, et Harmoonikumi Ilupäevade idee sündis meile endalegi pisut ootamatult.

Harmoonikumi õpitubadesse satuvad enamasti imetoredad inimesed – õpihimulised, sõbralikud, avatud. Kui õpitoa ametlik osa läbi, leivategu selge või ihukreem valmis, siis on meil tavaks osalejate arvamust küsida. Peale traditsiooniliste küsimuste, et mis meeldis ja mida saaksime paremini teha, uurisime millised teemad peale tänase veel võiksid huvi pakkuda. Saime korduvalt vastuseid stiilis “kõik on nii huvitav ja vajalik, kõike tahaks teada…”, millele järgnesid erinevad “aga-d”:

  • … aga ei jõua siin nii tihti käia kui tahaks
  • … aga tööpäevaõhtuti on õppimine väsitav
  • … aga “hulgihind” võiks olla odavam

Hakkasime siis mõtlema, kuidas “aga-sid” kõrvaldada, et klientide soovidele vastu tulla.  Valisime välja oma populaarsemad õpitoad, järjestasime need loogilisse ritta, otsisime täienduseks sobivaid välisesinejaid, et teemad saaks igakülgselt ja terviklikult käsitletud.

Tulemuseks oli 2-päevane ilu- ja terviseteemaline seminariprogramm, millele panime nimeks Harmoonikumi ILUPÄEVAD.

Harmoonikumi ILUPÄEVAD toimuvad 4.-5. juunil 2011. Esimesel päeval on vaatluse all  kuidas hoolitseda oma ilu ja tervise eest välispidiselt – mahekosmeetiliste ning teiste looduslike ja loomulike meetodite ja vahenditega. Teisel päeval õpime enda ilu ja tervise eest hoolt kandma seespidiselt - põhiteemaks on tervislik toit. Ilupäevade programmiga saad tutvuda siin.

Kohtumiseni!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>