Tarkade Naiste Kool

Tarkade Naiste Kool

See on täiesti õigustatud küsimus. Räägitakse siin tarkadest naistest ja kutsutakse Tarkade Naiste Kooli, aga  -  kui tark on tark või mis mõttes tark? Viimane aeg lahti seletada, mida see mõiste meie arvates tähendab.

Meie arvame, et Eesti naised on erilised. Nad oskavad kasutada traditsioonide tarkust, mis läänemaailma heaoluriikides on kaduma läinud. Selles on meie tugevus, mille üle võime uhked olla ja mida peame säilitama.

Ja nüüd siis  TARGA NAISE DEFINITSIOON

Tark Naine…

  • … oskab elada koostöös ja harmoonias loodusega, kasutada looduslikke vahendeid (näiteks ravimtaimi, metsamarju, umbrohtusid), rakendada lihtsaid loomulikke ravivõtteid (näiteks ürdijalavann või kurgimask)
  • … oskab kasutada tervet talupojamõistust ning majapidamises arukalt ja säästlikult toime tulla
  • … oskab ehtsatest toiduainetest tervislikku toitu valmistada (näiteks kodust rukkileiba küpsetada)
  • … oskab jääda kauniks ka kirurgi ja botoxi abita
  • … oskab naise rolliga edukalt toime tulla ja sellest rõõmu tunda
  • teab mida ta tahab ja oskab olla õnnelik

Või mida Sina arvad, kallis lugeja? Kommentaarid on teretulnud!

MÄRKUS:  Tarkade Naiste Kooli avaüritus koos koolitusprogrammi tutvustusega juba homme, 30.septembril kell 18 Harmoonikumis. Kui tundub huvitab, oled teretulnud! Osavõtt on tasuta ja see ei kohusta Sind tingimata kooli tulema, kui arvad, et oled juba küllalt tark. :-)

Tagged with:
 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>