Tervisekeskus Harmoonikum on kodu ja välismaal  tunnustatud kaubamärk – tervisedenduskeskus, kus õpetatakse ja innustatakse inimesi elama harmoonias ühiskonna ja loodusega, säilitama tervist ja elukeskkonda. Harmoonikum on edumeelne ja innovatiivne asutus, siin seotakse esivanemate pärimustarkus kaasaegse  teadusege. Harmoonikumi ärimudel on eeskujuks: iga tegevusega jälgitakse,  et inimesed oleks hoitud ja loodus säästetud.

Harmoonikum tegeleb otse ja läbi koostöö tervisedendusega – edendab tervislikku toitumist, liikumist, kehahooldust ja mõtlemist. Seisame keskkonna- ja kehaohtutu kosmeetika tootmise eest – meil toodetu ei sisalda ohtlikke kemikaale (petrolaadid, parabeenid, silioonid jmt). Meie tooted on usaldusväärsed, kvaliteetsed ja värsked.

Harmoonikumi teenused innovaatilised, heaoluteenuseid ja tervisenõustamist kasutavad nii eesti- kui välismaalased. Meie pärimusmeditsiinikeskus on tuntud ja hinnatud, trennid personaalsed ja tervisesõbralikud.

Harmoonikumi  kohvik pakub tervislikku täistoitu, eelistatult kasutatakse Eestimaist toorainet, ka Harmoonikumi enda põldudel kasvavatud mahetoodangut.

Harmoonikum on teabekeskus, kus saavad vajalikku teadmist nii lapsed, naised kui mehed.