Harmoonikum on kodu ja välismaal  tunnustatud kaubamärk – tervisedenduskeskus, kus õpetatakse ja innustatakse inimesi elama harmoonias ühiskonna ja loodusega, säilitama tervist ja elukeskkonda. Harmoonikum on edumeelne ja innovatiivne asutus, siin säilitatakse väärtuslik pärimuslik teadmine ja seda rikastatakse täieneva teadusliku teadmisega. Harmoonikumi ärimudel on tulevikku suunatud: alati jälgitakse,  et inimesed oleks hoitud ja loodus säästetud.

Harmoonikmi ökospaas edendatakse tervist: pakutakse erinevad massaaži-,  sauna- ja iluprotseduure, kõik kasutatavad kosmeetikumid on  valmistatud kohapeal eelistatult Eestimaisest ökopuhtast toorainest, lisaks kasutatakse  ka kõrgekvaliteedili imporditud õlisid. 

Harmoonikumis valmistatud  kosmeetikumidesse ei panda sünteetilisi lisaaineid, mis võivad ohustada tervist. Harmoonikumi tooted on usaldusväärsed ja kehasõbralikud, püsikliendid saavad siit tellida just enda keha vajaduste järgi valmistatud kreeme ja õlisid

Harmoonikumi  kohvik pakub tervislikku täistoitu, eelistatult kasutatakse Eestimais toorainet, ka Harmoonikumi enda põldudel kasvavatud mahetoodangut.

Harmoonikum on teabekeskus, kus saavad vajalikku teadmist nii lapsed, naised kui mehed. Harmoonikum tegeleb pidevalt kultuuriuuringutega: pärimusega ja visuaalkultuuriga.