Beebigurmee- Beebigurmee ehk  tervislik lastetoit

Laste kasvava ja ennast intensiivselt ülesehitava organismi varustamine vajalike toitainetega on normaalse arengu eeldus. Kaasajal müüakse kauplustes toiduaineid ja poolfabrikaate, mis sisaldavad tervisele ohtlikke kemikaale. Kuid ka kemikaalivaba toit ei pruugi alati olla täisväärtuslik. Intensiivne maaviljeluse tagajärjeks on sageli mikroelementidevaene pinnas, põllumajandussaadused ei pruugi täita kõiki keha vajadusi.
Parim toit nii täiskasvanule kui lapsele on puhas, värskelt valmistatud ja pH-tasakaalus kodumaine toit. Beebid ei ole baby_eating_fruit_in_gardenkosmonaudid, nad ei pea sööma ainult konserve. Samuti pulbreid -  teaduslikult on tõestatud rinnapiima ja pulbripiima pH erinevus, ka poolfabrikaatide mürgistavate ja sõltuvust tekitavate ainete sisaldus. Neid tuleb ära tunda ja vältida.

Viimaste aastakümnete väärarusaamad, vastutustundetu tootmine ja turundus on invaliidistanud juba liiga paljusid meie lapsi (diabeet, hüperaktiivsus, tsöliaakia, autism jne). Tuleb üle saada õpitud abitusest ja tuletada meelde kõik vanad nipid, mille abil meie esivanemad kasvatasid üles tervisest pakatavad põlvkonnad.

  • Õpitoas räägime headest bakteritest nahal ja soolestikus, lapse emotsioonide ja tervise seostest ja muidugi sellest, mis on tervislik toit ja mida tuleks kindlasti vältida.
  • Rehabiliteerime Eesti juurviljad ja kaunviljad, tuletame meelde nende imeomadused. Räägime piimast, võist ja õlist.
  • Valmistame tervislikke ja maitsvaid (ka pH-tasakaalustavaid) jooke, püreed, tummi, putru, suppi ja küpsiseid.

Lapse toitumisharjumuse kujunemise ja toiduvaliku eest vastutab eelkõige ema.
Ja emad ju armastavad oma lapsi!