Piparkoogi õpituba

Et jõuluõndsust enesesse täiuslikult saada, peaks detsembrikuises kodus lõhnama  piparkookide järele.  Isetehtud piparkook on pealegi tervislik ja kasulik: saate seda teha parimast toorainest ja vältida tööstuses kasutatavaid kemikaale.  Ja tõepoolest – üks õige piparkook ongi kasulik kehale ja kosutav hingele. Miks ta sobib just jõuluaega, mis seal siis head ja mis mõnusat on, kui lihtne see piparkoogitegu õigupoolest on, seda saate ise kogeda meie õpitubades.

Koolituse saate valida vastavat huvile: kas valmistame taigna(1) või teeme valmis ja kaunistame tervislikud piparkoogid (2).

1)Läbitegemine  samm – samult. Teeme koos taigna, maitsestame ja räägime maitsete toimest kehale. Võime jahu valida ka gluteenivaba, rasvaineks või asemel panna hoopis kookosrasva. Valmis taignast küpsetame kohe ka mõned piparkoogid valmis!

Laidoner8

Koolitusel osalejad saavad kaasa retseptid, oskuse valmistada piparkooki nii esiemade kui kaasaegsel moel ja muidugi ka piparkooke degusteerida.

Meie piparkoogid on eriti tervislikud: kasutame täisterajahu, ehtsat võid, glasuuride värvimiseks marju ja taimi.

Hind 25.- osalejale.

 

ene 002-w800-h6002) Teeme valmis looduslikult värvitud glasuuri. Küpsetame valmis ja kaunistame oma õnnepiparkoogi. Sööme piparkooke ja räägime tervislikust küpsisest, rasvast, jahust, suhkrust, vürtsidest ja jõuluajast meie looduses.

Osalemine 15.-/ inimene.

Koolitus kestab: ca 1-1,5 tundi