Kallis lugeja! Ehk leiaksid paar minutit ja vastaksid küsitlusele, mis aitab välja selgitada inimeste eelistusi spaa valikul.

Küsitlus on koostatud Tartu Ülikooli Pärnu kolledži tudengi Jane Suka poolt. Selle eesmärgiks on välja selgitada inimeste eelistused spaa valikul ning otsuseid mõjutavad tegurid. Saadud vastuste põhjal oleks spaadel võimalik oma tegevusi analüüsida ning tulevikus Sinu ootustele paremini vastu tulla. Küsitlus sisaldab küsimusi just nimelt Sinu eelistuste kohta hõlmates nii hinna olulisust kui ka Sinu arvamust loodus- ehk ökospaade kohta. Eesmärk on välja selgitada, kas spaakülastajate jaoks on olulised spaakosmeetikumide koostis ja päritolu ning mida arvatakse Viimsis asuvast ökospaast Harmoonikum (juhul kui oled Harmoonikumi külastanud).

Tulemuste analüüs kajastatakse lõputöös „Inimeste eelistused spaa valikul OÜ Harmoonikumi näitel”. Küsimustik on anonüümne. Vastused alltoodud küsitlusele on oodatud kuni esimese maini 2011. aastal.

Kui tekib küsimusi, palume pöörduda Jane poole meiliaadressil janesukk@hot.ee.  Täname kõiki, kes leiavad aega küsimustele vastata!

Küsitluse leiad siit

Tagged with:
 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>