Näomodelleerimise õpituba

Peeglike-peeglike seina peal, kes on kauneim maailma peal?

Kes meist ei ihkaks peeglisse vaadates näha nooruslikkust kiirgavat nägu ka 40ndates ja 50ndates eluaastates ning kauemgi veel. Kortsukreemid on kindlasti abiks, kuid lihtsalt peaale määrides ei ole neist kasu. Seal oma nipid, oma koostised, mida on hea teada. Iluoperatsioonid ja Botoxi-süstid on liiga radikaalsed ja tervisele ohtlikud…

Kestva nooruslikkuse saladusteks on lisaks puhastele kosmeetikumidele Zogan-massaaž ehk näomodelleerimine. Zogan-massaaž on Jaapanis põlvest-põlve edasiantav muistne massaažitehnika, mis ergutab lümfiringet ja aitab kortse siluda.

Seda protseduuri saab igaüks endale ise teha. Vaja on vaid täpselt teada, mida ja kuidas. Kogenud juhendaja nõuanded on algajale väga vajalikud, sest valede võtetega võib endale lausa häda teha – näiteks kortse hoopis süvendada.

Tegelikult oleks mõistlik kortsude teket  hakata ennetama nii umbes 30nda sünnipäeva paiku. Kuid silmnähtavalt häid tulemusi on võimalik saavutada igas eas. Kunagi pole liiga hilja alustada!

Marie_Antoinette_in_Muslin_dressTegevused:

  • Räägime naha koorimise vajadusest, sagedusest, võtetest, ainetest.
  • Puhastame näo kemikaalivabalt – tutvume looduse valmistatud ilueliksiiridega. Teeme näole kerge toniseeriva meemassaaži.
  • Õpitame selgeks näopiirkonna  lümfisõlmede asukohad ja õrnad massaaživõtted. Õpitoas tehakse läbi  Zogan-massaaži ehk näomodelleerimiseharjutused
  • Räägime näovõimlemise põhimõtetest.
  • Teeme endale säravad ja värsked näod – “radikaalne näonaha pinguldamine ilma skalpellita!”.

Ohjeldatud saavad  topeltlõug või lontis põsed, rippuvad silmalaud või silmaalused “pelmeenid”, horisontaalsed laubakortsud või vertikaalsed kulmudevahelised kortsud.

 Lisaks headele nõuannetele ja juhendaja innustavale eeskujule anname igale osalejale kaasa meelespea  koos kõigi massaaživõtete kirjeldustega.  Soovi korral saab meilt kaasa osta Harmoonikumis komponeeritud imehead näoõli “Igavere nooruse eliksiir”.

Näomodelleerimise õpituba algab kell 18:30. Järgmiste õpitubade toimumisajad leiad Ürituste kalendrist.

Õpitoa hind: 20.- €
Õpitoa kestvus: orienteeruvalt 1,5 tundi
Õpituba juhendab: Ene Lill

Registreerimine
Saada e-post aadressil info@harmoonikum.ee

P.S. Soovitame õpituppa tulla ilma meigita (või olla vaimselt valmis näo puhastamiseks) ja palume võtta kaasa lauapeegel.