Kaaniravi ehk hirudoteraapa

Kaani raviomadused on teada üle 30 sajandi. Selle ravimeetodi õitseajaks oli 18-19 saj. Kaane on kasutatud nii raviks kui ka mitmete haiguste profülaktikaks, samuti iluravks. Apteegikaanil pole kõrvaltoimeid nagu ravipreparaatide puhul.

Kaaniravi mõju on tunda kohe: uni ja isu paranevad, tuju tõuseb, meel muutub rahulikuks. Lisaks normalisserub ainevahetus, aktiveerub immuunsüsteem. Peatuvad paljud veresoonkonna põletikulised protsessid. Pikaajalised teaduslikud uuringud tõestavad – kaan on imeravim. Ta on tunnistatud bioaktiivsete ainete tasakaalustatud kogumit tootvaks “farmatseutiliseks minivabrikuks”

Kaani süljes on üle saja bioaktiivse inimesele kasuliku fermendi, millest tänapäeva teadus oskab järgi teha vaid üht – hirudiini.  Kaani sülg sisaldab: Hirudiini, Calliini, Destabliaasi, Egliini, Bdelliini , XA faktori inhibiitor, Kalligreiini inhibiitor, Kinaas, Kollagenaas,Triglütseridaas ja veel umbes 140 erinevat fermenti., mis kõik tegelevad teie tervise parandamisega otseselt või kaudselt.

Kaanid  on kasulkud mitmel moel. Nad teevad nad korda teie vere, vähendavad trombiohtu, parandavad veresoonte seinu, ravivad põletikke, alandavad vererõhku, vähendavad valu, lõhustavad rasvu, alandavad toonust, kolesterooli, on antibakteriaalsed, noorendavad, parandavad reflekse ja energeetikat.  Kaan ravib või leevendab kõiki haigusi.

Parim on kaani toime

Südame veresoonkonna haigused

Hingamisteede haigused

Mao-seedetrakti haigused

Tugi- ja liikumisaparaadi haigused

Kirurgilised haigused

Neuroloogilised haigused

Kuse- ja suguteede haigused

Nahahaigused

Nina-, kõrva-, kurguhaigused

Silmahaigused

Endokriinsüsteemi haigused

Stomatoloogilised haigused

Psühholoogilised probleemid