kamin ja laudPeolauad, sünnipäevad ja firmapeod

Telli peolaud Harmoonikumist ja Sa võid olla kindel, et Su külalised saavad elamuse, sest  seesugust toitu ei pakuta supermarketite valmistoidu letis ega ka peentes kesklinna restoranides. Peolauda saab pidada nii meil kui tellides toidud koju.

Lisaks peolauale saate meil tellida toidu kõrvale ka vaimutoitu – muuta koosviibimise eriliseks ühise meeleoluka seminari või õpitoaga Harmoonikumi koolituste valikust.

Kuni 8 inimesega seltskonnale saame pakkuda sünnipäeva pidamiseks ka meie sauna- ja tünnimõnusid, peolaua katame siis kaminasaalis. Sauna tunnihind 20.-, juurde saate tellida tünni (kastuskord 50.-).

JÕULUMENÜÜ SIIN

Tellimuse võid ette valmistada Sulle enam meeldivas peolauakalkulaatoris:

Sakstekambri pidulaud
Siin saab toite valida peenemast klikiaegsest menüüst.19075225593_a95306e8e4_z
Terviseks!

Ugri-mugri pidusöök
Valikust leiate traditsioonilisi eesti toite, kuid ka ununema hakkavaid esivanemate puhta rõiva püha piduroogasid.
Juhhei!

Süldilaud ENSV
Siit leiate nostalgilise valiku märgilistest roogadest, mis olid eelmise sajandi teisel poolel alati laual, kui ühissöömingule koguneti – oli siis põhjus mis iganes.
Elagu! Hurraa!

Tervislik pH-söömaaeg
Menüü on koostatud peamiselt kohalikest jumala andidest, mis eestlase läbi ajaloo tervena ja rõõmsana hoidnud. Kui purjetamisilma pikemalt, saab toiduvalikusse lisada ka peenemat lõunamaist hingust.
Seda kraami pruukides ei või muremõtteid mõelda ega riidu kiskuda – rõõmus meel on hea tervise aluseks!

Laidoneriproua söömaeg
See söömaaeg on tõeline klikiaegne nauding. Vanade retseptide järgi valmistame hõrke ja täiuslikke roogasid. Nii nagu vanasti ja Harmoonikumil alati kombeks, on toidud valmistatud eelistatud kohalikust tootainest. Tulge ja nautige Laidoneri mõisa Karjakastellis ehedat õdusat pidusööki!

Lastemenüü

Juubelimenüü19075393943_7d9e7d8b17_z

 

Märkus:
Tellimus alates 4 portsu- Lahtiolekuvälisel ajal või väga mahuka ürituse korral lisandub peolaua maksumusel ruumi rent 20…32.-   tund. (kokkuleppel olenevalt olukorrast)

Mõned hinnanäited:
- Väike teeõhtu soolase piruka ja magusa koogiga ca 7.- € inimese kohta.
- Paari-kolmetunnine sünnipäevalaud ca 13.- €  inimese kohta
- Pikk peoõhtu rikkaliku mitmekäigulise sööminguga – ca 20.- €  inimese kohta

TELLIMINE:
Teata oma soovist aadressile
info@harmoonikum.ee või telefonidel 53081188,  6011717.  Kodulehelt saad Sulle meelsaima ”Peolaua kalkulaatori”  alla laadida. Tabel arvutab valitud söökide põhjal peolaua maksumuse ise kokku.

Peolaua toidukaardid:
Võib juhtuda, et laual on mõned nii “eksootilised” road, mida Su külalised pole enne näinud või maitsnud.  Näiteks odrakarask või sibulapirukas. Selleks puhuks trükime igale külalisele personaalse peolaua toidukaardi “Mida peolaualt leida võib”, et igaüks teaks, mida süüa ja kuidas suhtuda. Anna oma soovist teada.

Senisele kogemusele tuginedes võime kindlalt väita, et sobiva peolauamenüü suudame kokku panna nii esimeseks, 12-ndaks, 50-ndaks kui 75-ndaks sünnipäevaks, nõudlike teismeliste make-up party’ks,  trenditeadlike noorte naiste vallalisteõhtuks, keskealiste klubiõhtuks kui ka pensionäride teelauaks.   Peale selle küll vähem pidulikud, kuid mitte vähem maitsvad lõunalauad erinevate firmaürituste raames.

Paljusid üllatab, et tervislik toit võib samaaegselt olla ka maitsev. Ja mis eriti uskumatu, et seda maitsvat ja tervislikku toitu saab pakkuda mõistliku hinnaga.