Tervislikud küpsised

Vahel on isu midagi näksida. Kui siis komm põske pista, on veresuhkur hetkega kosmoses ja ega me peale tühjade kalorite suurt midagi polegi kehale saanud.  Kui sööme ära tüki šokolaadi, on olukord keha jaoks soodsam. Šokolaadist imendub suhkur aeglasemalt, lisaks saame mikroelemente ja õnnetunnet. Aga mitte kauaks.

Kõige tervisesõbralikum ja efektiivsem on isude rahuldamiseks küpsis. Selline päris küpsis, nagu ta ideaalis peaks olema,  mida aga poest naljalt osta pole võimalik – valmistatud võist, munadest, täisterahelvestest või -jahust, mõni mõnus lisand sees. Sellisest küpsisest saab keha rõõmu pikaks ajaks:  teraviljaline osa seedub kaua, vähene suhkur ja või kasutatakse selle protsessi juures kenasti energiaks ära. Ja põhiline, kõik on kasulik, sest me ei kasuta üldse vanu vaenlasi valget jahu ja hüdrogeenitud taimerasva. Nii saavad emad lapsele rahuliku südamega maiustamist lubada – ei ühtegi kahjulikku ainet, ainult kasulikud, nagu täisväärtuslikus toidus ikka. Kusjuures – lastele maitseb!

Õpitoas teeme  kamaküpsiseidenergiaküpsiseid ja seemnetahvleid. Räägime millist toorainet ja milliseid lisandeid kasutada, kuidas neid kaunistada, kuidas küpsetada ja säilitada.
PS.  Miks mitte teha sellest üks lapsesõbralik õhtupoolik  – kui teil on selline parajas vanuses ja küpsetamisehuviline laps, siis on ta teretulnud osalema! Lapse eest me eraldi tasu ei küsi.
Kursus kestab: 1,5 tundi või kuni küsimusi järkub
Osalustasu: 20.- €  saab tasuda kohapeal, soovitavalt sularahas

Millal järgmine õpituba toimub, näed koolituskalendrist


Registreerimine
Palume oma osalussoovist teatada telefonil 6011 717 või e-postiga aadressil info@harmoonikum.ee.