Et toidukaupades sisalduvad sünteetilised lisaained tervisele kahjulikud on, pole meile kellelegi uudiseks.

Oled Sa mõelnud, et oleks jube hea, kui leiaks toidupoest söödavad (st mürgiste lisaaineteta) kaubad kergema vaevaga, ilma igal poeskäigul silmi pingutamata üles?

Meil tekkis mõte, et kui õige ühendaks oma jõud ja jagaks seda väärtuslikku teavet teiste terviseteadlike kodanikega?  Siit meie üleskutse:

Harmoonikum otsib vabatahtlikke abilisi,  kes on valmis söödava toidu otsingutel kaasa lööma.Näiteks kui oled poest leidnud viinerid (või röstsaia, majoneesi, kohukese jne), mis ei sisalda maitsetugevdajat, värvainet, hüdrogeenitud taimerasvu jt kahjulikke komponente, siis anna oma leiust meile teada. Et mis on toote nimi, kes on tootja ja kust poest seda osta saab. Ja meie paneme kogutud info oma kodulehele või blogisse välja. Et kõik huvilised näeksid ja teaksid.

Segaduse vältimiseks kuulutaksime iga nädal välja “nädala toidukauba” ning annaksime teada kriteeriumid, mille alusel vabatahtlikud abilised söödavaid tooteid saaksid tuvastada. Mis Sa arvad? Kas teeme ära?

Anna oma osalussoovist teada aadressil info@harmoonikum.ee.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>