MEE-SPADSC08979 copy-v-w500-h600

Mesi on kõige tõhusam tervise- ja ilueliksiir maa peal. Temas on pea kõiki mikroelemente, vitamiine, tohutul hulga vahabioaktiivseid aineid. Mesi töötab kahesuunaliselt – ta juhib ebatervisliku organismist välja ja samal ajal lisab oma kasulikud ained kehasse.

Mesi puhastab, noorendab, niisutab ja tasakaalustab nahka.

Mesi peab olema korjatud eemal intensiivpõllumajandusega põldudest, siis on kindel, et sellesse pole sattunud kahjulikke kemikaale. Mesilasvaha on looduslik niisutaja, ta kaitseb nahka ja on oluline komponent meie kreemides. Õietolm on selle imelabori tooraine – kübemetena õitelt kogutud päikese ja looduse elujõu kontsentraat.

Meie meerituaalide juurde kuulub tass Harmoonikumi ürditeed meega,  lisaks võite tellida õietolmuga supersmuutit!

Meehoolitsused näole

Süvapuhastav  meehoolitsus “Okasroosike”

Nägu saab süvapuhastuse, noorendava lümfistimulatsiooni ja uue hingamise näomeemassaažiga. Järgnev saialillekompress ja trimmiv aroomimassaaž nisuiduõliga annavad nahale kauakestva sära ja toonuse.
40 min / 40.- €  , pikendatud õlimassaažiga 60 min/ 40.-

Kuldne õietolmuhellitus “Jumalanna” 60 min/40.-

õietolm

Õietolm sisaldab kõiki eluks vajalikke aineid. Peale bioaktiivsete nahka noorendavate, toitvate ning kaitsvate ainete on selles ka märkimisväärsel hulgal kulda.

Nägu puhastatakse ja kooritakse õrnalt, kuid tõhusalt meega, et avada nahk luksuslikuks ja külluslikuks hoolitsuseks. Juba massaažiõlisse, mis segatud aprikoosiõlist ning imelistest aroomidest, on lisatud pisut õietolmu – orgaanilist “kulda”. Põhjaliku massaažiga elavdatud nahale kantakse elujõudu taastav õietolmumask. Lõpuks kantakse täiuslikult toidetud nahale pisut niisutavat kreemi.

 

Kuninginformant-Cleopatra-in-milk-bath-Elizabeth-Taylorlik meeõiekümblus 30 min/ 30.-

Kleopatra kümbles eeslipiimas ja valitses valitsejate üle. Ka mesi toetas tema ilu ja hurma. Kuninglik meekümblus Harmoonikumis algab kuivharjamisega, millele järgneb jumalik vanniriitus. Kardemoni- ja bergamotilõhnalisse vannivette lisatakse suur kannutäis värsket ökopiima, piaalitäis kuldset mett, õietolmu ja lilleõisi. Keha saab külluslikult toidetud vitamiinide ja mineraalidega, noorust ja tervist toetavate toimeainetega. Lõpuks aidatakse jumalanna vannist välja, kuivatakse ja võitakse luksuslike õlidega  ning riietatakse “toogasse”. Rituaali lõpetab jumalate jook.

DSC09057 copy-v-w500-h600

 

DSC09238 copy-v-w500-h600Mesine soontetasumine saunalaval  45.-

Kõigepealt puhastatakse meemassaažiga keha toksiinidest. Seljapiirkond põhjalikult, vajadusel ka teised murettekitavad paigad. Mesi on Tiibetlaste poolt au sisse toodud loodusand, intelligentsem kui miski muu Maa peal. Kui mesi on avanud keha kanalid (nii füüsilised kui energeetilised), lastakse isepuhastumisel edasi kulgeda kerges soojuses saunalaval. Seejärel loputatakse keha ja turgutatakse end põdrakanepiteega.