PIIMA-SPA – nooruse ja värskuse allikasDSC09103-v-w500-h600

 

 

Meie kümblustes ja kehahoolitsustes kasutatakse ainult värsket mahedat piima ja piimatooteid. Piimaga puhastame nahka. Piimavannid toidavad ning niisutavad. Jogurtiga teeme maske ja mähiseid, lisades sellesse vaarikaid ja teisi tõhusust lisavaid toimeaineid, vadakuga teeme vanne ja juuksehooldusi. Värske piim ja elus jogurt on bioaktiivsed, tasakaalustavad naha pH, niisutavad ja toidavad.

ene pilt 081-w300-h400Ehe Eesti piimavann ja kanepiõlimassaaž

Vannirituaali hakatakse ette valmistama juba tükk aega enne Teie saabumist : ökokaerateradest tehakse tõmmis, mis paari tunniga saavutab oma maksimaalse tõhususe, vanni kirgastavat ja niisutavat toimet täiendab madaratõmmis. Värske ökopiim lisatakse vannivette siis, kui olete saabunud. Soovi korral ainete paremaks imendusmiseks lisame ka pisut mett või konjakit. Ja muidugi lilleõisi.

Peale kümblust on massaaži toime tõhusam. Massaažiõli segatakse värskest ökokanepiõlist, võist ja teile sobivatest aroomidest. Tunni ajaga saab keha täieliku lõõgastuse – normaliseeruvad vererõhk ja rahuneb süda. Ja  muidugi teie nahk on luksuslikust võidmistest siidine, särav ja rahulolev.

75 minutit/ 60.-

 

Kuninginformant-Cleopatra-in-milk-bath-Elizabeth-Taylorlik piima ja meeõiekümblus 

Kleopatra kümbles eeslipiimas ja valitses valitsejate üle. Ka mesi toetas tema ilu ja hurma. Kuninglik meekümblus Harmoonikumis algab kuivharjamise ja koorimisega, millele järgneb jumalik vanniriitus. Kardemoni- ja bergamotilõhnalisse vannivette lisatakse suur kannutäis värsket ökopiima, piaalitäis kuldset mett, õietolmu ja lilleõisi. Keha saab külluslikult toidetud vitamiinide ja mineraalidega, noorust ja tervist toetavate toimeainetega. Lõpuks aidatakse jumalanna vannist välja, kuivatakse ja võitakse aroomimassaažis luksuslike õlidega, mille eesmärgiks silendada nahka ja panna see särama ning äratada sisemine naiselk hurm. Lõpuks riietatakse Jumalanna “toogasse” jas pakutakse jumalate jooki.

75 min/ 60.-

Piimainfot loe  siit.

Vadakuvann

30 min/30.-

Vadak on piimaseerum, piima kontsentreeritud elujõud. Sellest on küll välja võetud enamus valku ja rasva, kuid kõik suhkrud ja vitamiinid, mis alles, on muutunud paremini omastatavaks. Eriti toitev ja kosutav on vadak juustele.

See vannirituaal algab duššiga. Naturaalse lambaseebiga saab pesta keha ja ökošampooniga pea. Edasi järgneb vann, milles rohkesti vadakut. Vanni järel võitakse end Igavese Nooruse Eliksiiriga, pikema rituaali puhul saab keha tõhusa pingeid taandava üldmassaaži.