ene pilt 084Mesimagus naistepäev!

Pakkumine on jõus 6-16. märtsini.

Naised ammutavad oma väge päikesest – sedasama väge saama me aga ka päikesekontsenraadist meest. Mesi annab kehasse nahka taastavaid ja toitaineid, väljutab aga kõike seda, mis meid närtsima paneb.

Meemassaaž kehale ja näole – see on eriti tõhus pinguldav ja värskendav iluprotseduur, mis toob päevavalgele ürgnaise ja paneb sind vastupandamatult särama

30 min/ 25.- (ainult nägu või selg),

60 min/ 35.- 

90 min/ 45.- (keha ja nägu)

Kehahoolitsus “Ilus elu” – terve märtsikuu vaid 50.-

PageLines- spa.jpg

Tere printsidel on suurepärane võimalus võita teie soosing ostes see mõnus kehahoolitsus vaid 50 euro eest 75min (tavahind 70.-).

See on kiire ja eriliselt tõhus iluprotseduur. Kehakoorimine , massaaž ja näohoolitsus – kõik ühes paketis. Nahk kirgastatakse vana ja väsinud osa eemaldamisega – toimeaineks Hiiumaa ravimuda. Koorimisele järgneb niisutav taimekompress. Seejärel tehakse kerge vereringet ja lümfi  stimuleeriv massaaž aromaatsete iluõlidega (“Igavese nooruse eliksiir” või “Armuõli”). Hoolitsetud ja luksuslikult toidetud keha saab rahulikult nautida stimuleerivat näohoolitsust – koorimine ja Harmoonikumi energiamassaž.

Harmoonikumi energiamassaaz on täiuslik: stimuleeritakse nahka, lihasmassaažiga tõstetakse näolihaste toonust, kergelt lükatakse liikuma lümfi puhastav süsteem, lõpuks mõjutatakse energeetilise punktmassaažiga näol olevaid energakanaleid ja tasakaalustatakse kogu organismi toimimine.

 

Fastsiaid turgutav ja energaikanaleid avav soontetasumine- Vana-Eesti massaaž meie püsklientidele terve märtsikuu – 15%

Hiina meditsiinist tuntud energiakanalid on olemas meil kõigil, olid olemas ka vanadel eestlastel. Igal rahval on välja kujunenud oma kliima ja geneetilise koodiga sobiv elustiil. Meil olid energiakanalite mõjutamiseks omad meetodid. Üks neist oli meemassaaž, teine oli Vana-Eesti massaaž ehk soontetasumine ja kolmas on kaaniteraapia.

Massaažiseanss kestab kas 60 või 90 minutit. Pärast massaaži oleks aga tõesti nagu tiivad kasvanud – keha on kerge, kõik pinged on välja muditud, silm on selge ja kael painduv. Ühe tunniga saab keha üle käidud ja vaevatud sooned leevendust. Pikema massaažiga saab tõhusamalt korrastatud kogu keha – ka varbad, sõrmed ja pea.

Loe lähemalt siit!