Kas tõesti on möödas need ajad, kus firmapeod ja perekondlikud tähtpäevad tähendasid vaid suuremat söömisorgiat?  Kuigi ei saa eitada, et kujutluspilt traditsioonilisest peolauast tekitab teatud nostalgiat. Selline pikk laud, mis on lookas lihaliudade, heeringavaagnate ja rosoljekausside all, sült sõbralikult kõrval võdisemas. Käest-kätte ulatatakse vaagnaid seapraega. Ja lõpuks – kui tundub, et midagi enam sisse ei mahu – siis ootab oma järge kringel…  Peale sellist pidu oli alati paha magada, sest kõht oli punnis ja raske nagu hundil Punamütsikese muinasjutus. Järgmisel päeval küsisid endalt, miks oli vaja end nii täis õgida.  Aga nii oli kombeks ja võõrustajat ei tohtinud solvata… Ta tahtis ju oma külalistele pakkuda parimat!

Eestlastel on jätkuvalt kombeks pidusid pidada, vaatamata rasketele aegadele.   Ja niisamuti kui varemalt, soovib peo korraldaja nüüdki oma külalistele parimat pakkuda.  Ainult rõhuasetused on pisut muutunud. Eesmärgiks ei ole üksnes kõhutäis.  Eesmärgiks on ELAMUS.

Kuidas leida sobiv peokoht?  Muidugi peaks seal olema mõnus õhkkond.  Pakutav söögipoolis peaks olema maitsev.  Aga vaja oleks veel midagi, millega külalisi üllatada…  Just see viimane MIDAGI osutubki tihtipeale määravaks peokoha valikul.

Harmoonikumi külastajad leiavad, et meie juures on peopidamiseks väga hubane ja kodune õhkkond ja et pakutav toit on täiesti eriline – huvitav, maitsev ja seejuures ka tervislik. Peale selle suudab Harmoonikum mitmekülgseid elamusi pakkuda -  nii kõhule, ihule kui hingele. Mõned näited meie repertuaarist:

  • Kui Sinu külalised on toiduhuvilised, üllata neid leivaküpsetuse või jäätisevalmistamise õpitoaga.
  • Kui seltskonnas on maiasmokad, sobib ühine trühvlivalmistamine.
  • Koos lähedaste sõbrannadega on tore pidada SPA-pidu või õppida selgeks näomodelleerimine
  • Kulinaar-kultuuriline salongiõhtu sobib nii firmaürituseks kui sünnipäevapeoks
  • Vallalisteõhtu sisustamiseks on mitmeid erinevaid võimalusi, sealhulgas võib tulevast pruuti üllatada ühe õnnestava SPA-protseduuriga

Loetelu ei ole kaugeltki lõplik ja täieneb üha. Küsi julgelt pakkumist – me anname oma parima, et Sinu külalised saaksid unustamatu elamuse.

Tagged with:
 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Saad kasutada järgmisi HTML-i märgendeid ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>