Ökospaa – elamus, mis väärib veedetud aega!

Harmoonikumis loodud hoolitsused pealaest jalatallani

Kingi endale või olulisele inimesele unelmate kogemus, mis taastab eluenergia, vabastab stressist ja avardab maailmapilti.

Päeva-SPA hoolitsused on kokku pandud erinevatest heaoluteenustest – kümblused, koorimised, harjamised, massaažid, mähised, mis on kõik rakendatud hoolitsuse eesmärgi teenistusse ning toetavad ja täiendavad üksteist. Igas paketis on teatud valikuvõimalus toimeainete osas. Mähised ja kümblused on segatud puhta looduse värsketest viljadest, samuti on looduslikud kõik aroomiõlid. Kõigi pakettide lõpp on ühesugune – lõõgastumine kamina ees ürditee või muu värskendava joogiga.

Broneeri aeg: info@harmoonikum.ee või 53081188

Kehahoolitsus “Ilus elu”

70 min/90

See on kiire ja eriliselt tõhus iluprotseduur. Kehakoorimine , massaaž ja näohoolitsus – kõik ühes paketis. Nahk kirgastatakse vana ja väsinud osa eemaldamisega – toimeaineks muda. Koorimine on naha uuenemist soodustava toimega (noorendav!)  - nahk saab hingata , vabaneb vanast ja väsinust ning suudab tõhusamalt toimeaineid omastada. Samal ajal rikastatakse keha elektrolüütidega. Koorimisele järgneb niisutav taimekompress. Seejärel tehakse kerge vereringet ja lümfiringet stimuleeriv massaaž aromaatsete iluõlidega (“Igavese nooruse eliksiir” või personaalne segu). Hoolitsetud ja luksuslikult toidetud keha saab rahulikult nautida stimuleerivat näohoolitsust – koorimine, Harmoonikumi energiamassaž toitva õliseguga.

Harmoonikumi energiamassaaž on täiuslik: stimuleeritakse nahka, lihasmassaažiga tõstetakse näolihaste toonust, kergelt lükatakse liikuma puhastav lümfisüsteem, lõpuks mõjutatakse energeetilise punktmassaažiga näol olevaid energiakanaleid ja tasakaalustatakse kogu organismi toimimine.

“Igavese nooruse saladus”

See hoolitsustesari aitab taastada ja säilitada nooruslikku värskust. Õrnad koorimised, niisutavad mähised ja vannid, eriti tõhusalt toitvad toimeained elustavad kudesid ja taastavad basaalmembraani elastsust. Turgutatud keha toetab säravat vaimu!

Kehahoolitsus “Igavese nooruse saladus”

90 min/110€

Alfred Stevens (1823-1906) The Bath

See kehahoolitsus on unelmate kogemus, mis avardab maailmapildi ja taastab eluenergia.

Selle imelise spaahoolitsuse ettevalmistus algab tunde varem. Ruum puhastatakse energeetiliselt ja rikastatakse roosiaroomiga, kaeratõmmis valatakse valmima, segatakse kreemid ja mähisemikstuurid.

Kuivharjamisega vabastatakse naha hingamine. Keha saab täiusliku puudutuse roosi-kaera-meevannis, põhjaliku massaaži meeliülendavate roosiõlidega ning sheavõimähise, mis toidab ning niisutab naha ja silendab kortsukesed. Peamassaaž ja rukkilillekompressid silmadel muudavad naudingu täiuslikuks. Selginenud mõtted ja kirgastunud keha avardavad meeled – kaunimaks muutunud maailm mahub peo peale.

Lõõgastav ja kaunistav “Südamedaamile”

90 min/120.-€

Hoolitsus toidab daami vastupandamatut veetlust ja kordumatut ilu. Sissejuhatuseks aromaatne lilleõievann metshaldjate muusika saatel. Peale koorimist nauditakse keha- ja näomaski, mis valmistatakse vastavalt daami personaalsetele maitse-eelistustele ja salasoovidele. Maskile järgneb Harmoonikumi energiamassaaž näole ja põhjalik aroomimassaaž kehale mõjub sõnulseletamatult lõõgastavalt. Peale hoolitsust rammestunult kamina ees istudes on mõnus aromaatset jooki nautida ning tänumeeles oma printsile mõelda.

“TAASSÜND”

Selles sarjas leiate spaahoolitsusi, mille eesmärgiks on virgutada ja süvaniisutada keha, pühkida väsimus ning vabastada stressist. Tulemuseks on paranenud immuunsus, hästi toimiv vereringe ja organismi taastunud elujõud.

Taastav, puhastav ja rahustav “Taassünd”

90 min/125€

Tassike ürditeed valmistab keha puhastumiseks ette. Kogu keha kuivharjamine eemaldab nahalt irdunud rakud ja annab vereringele hoogu. Peterselli-sidruni puhastav-toniseeriv kümblus eemaldab toksiine ning peletab vabad radikaalid. Peanahamassaaž suunab mõtted uutele radadele. Harmooniat toetavad mahe muusika ja küünlavalgus. Keha koorimine annab nahale uue hingamise. Toitvasse kehamähisesse pakituna naudid muresid unustama panevat näomassaaži. Tasakaalustava üldmassaaži ajal tunned, et elu on õiglane. Finaal: kohustuslik lõõgastumine kamina ees uue tassi ürditeega.

“Pringid singid”

Selle sarja hoolitsused on koostatud nahaaluse ainevahetuse normaalse toimimise taastamiseks. Spetsiaalsed vannid, koorimised ja massaažid parandavad vere- ja lümfiringet ning vähendavad tselluliiti muutes naha ühtlaseks.

Me ei kasuta Harmoonikumis masinhooldusi, mis võivad liiga tugevalt nahakihte rebides tekitada püsivaid kahjustusi.

Detoksspaa Hüvasti Rubensi rullid...

60 min/80

…ja valgus julgeb jälle Sinu ihu peale paista. Kuum ürditee ja kuum vann lükkavad vere ringlusse. Probleempiirkondade massaaž eriotstarbeliste eeterlike õlidega ehmatab ladestunud mürkained nende meelispaikadest. Mähise toimeajal tehakse käsivartele trimmiv massaaž ning kogu protseduuri lõpetab puhastav paastuteerituaal.

“VSOP”

See sari on välja töötatud spetsiaalselt meestele, arvestades nende iseärasusi. Sobivad õlid, meesegud ja eeterlikud õlid turgutavad, taandavad stressi, normaliseerivad vererõhku ning taastavad loomulikku elujõudu.

Rahustav ja lõõgastav “VSOP”

70 min/100€

Luksuslik rahustav-lõõgastav kehahoolitsus, milles üheks oluliseks toimeaineks ehtne konjak. Protseduuri

sissejuhatuseks on meeldivalt uimastav kümblus konjakiga maitsestatud ürditõmmises. Järgneb lõõgastav aroomimassaaž.  Stressimaandav protseduur, mille tulemuseks on rahunenud vaim ja leebunud keha. Sobilik ka kärsitutele meeshingedele.

Meie hoolitsustevalik:

Harmoonikumi holistilised näohoolitsused

Harmoonikumi massaažid

Harmoonikumi meemassaaž