Meemassaaž

60 min/65€, 90 min/85€, 120 min/105

Meemassaaž leevendab stressi, parandab ainevahetist, puhastan naha ja keha toksiinidest ning taandab ka tselluliidi.

Mesi on maailma kõige intelligentsem aine. Ta oskab kehast välja viia toksiinid, kehasse sisse aga imenduvad sellest vitamiinid, mikroelemendid ja bioaktiivsed ained. Juba vanas Tiibetis raviti meemassaažiga hingelisi ja ihulisi probleeme – mesi leevendab närvisüsteemi pingeid (stress, melanhoolia, hüsteeria)

Meie meemassaaž ei ole valulik, tunnete vaid “magusat” valu. Tugev valuaisting pingestab keha, magus valu aga lisab vabanemistunnet ja lõõgastust. Meemassaaž aitab  kaalu langetamisele kaasa viies välja toksiine ja elavdades ainevahetust, koed muutuvad taas pringiks ja terveks. Meemassaaž aitab leevendada paljusid tervisehädasid –  liigeseprobleemid, seljahädad, siseorganite vaevused. Rõskesse ja pimedasse talveaega igati tõhus teraapia, kuid aitab ka suveajal lisaks tervistavatele toimetele – paremini päevituda.

Tunniga saab korraliku massaaži selg, energiakanalite ja siseelundite ümber kogunenud mürgid saavad eemaldatud. Ka jalad töödeldakse meega. Pikema massaažiga saate kogeda tõelist lõõgastust – meemassaaži saavad varbad ja jalatallad, puhastades nii kogu keha energiameridiaanid. Nägu saab tõhusa, puhastava, lõõgastava, kortsukesi vähendava ja toniseeriva meehoolitsuse.

Nagu kõigi manuaalsete teraapiate puhul on ülioluline positiivne puudutus – terapeudi energiaväli, mis lisab teraapiale tervendavat toimet. Läbi puudutuse saavad positiivset mõju edasi anda vaid korras, terviklikud terapeudid.

Vaata Jüri Muttika läbielamisi siit.

Meie juures saate kindlasti head energiat meemassööridelt:

Ene Lill

Evelin Kala

Heli Hommik