Harmoonikumi SPA-pidu

Ökospaa – Harmoonikumis loodud hoolitsused pealaest jalatallani

Privaatne, tervistav ja lõõgastav, päev ise-enesele eemal linnakärast. Tasuta parkimine ja palju võimalusi.

Kingi endale või olulisele inimesele unelmate kogemus, mis taastab eluenergia, vabastab stressist ja avardab maailmapilti.

Päeva-SPA hoolitsused on kokku pandud erinevatest heaoluteenustest – kümblused, koorimised, harjamised, massaažid, mähised, mis kõik on rakendatud hoolitsuse eesmärgi teenistusse ning toetavad ja täiendavad üksteist. Igas paketis on kliendile jäetud teatud valikuvõimalus toimeainete osas. Mähised ja kümblused on segatud puhta looduse värsketest viljadest, samuti on looduslikud kõik aroomiõlid. Kõigi pakettide finaal on ühesugune – kohustuslik lõõgastumine kamina ees koos ürditee või värskendava joogiga. Harmoonikumi SPA-pidu on mõnus, huvitav ja glamuurne viis lõõgastuda.  Keha ja hing saavad suurepärase kingituse – eksklusiivse hoolitsuse. Samas on võimalik heita pilk kosmeetikumide valmistamise nõiaköögi saladustesse, saada teadmisi toimeainetest ja tunda nende mõju oma nahal.

SPA-pidu PEEGLIKE-PEEGLIKE

Peo juhatab sisse peekrike tervistavat jooki ning  valik hõrgutavaid suupisteid.  Seejärel valmistatakse ja tutvustatakse Harmoonikumi spetsialisti juhendamisel hooldusteks vajaminevad mikstuurid.

Peale näo puhastamist ja värskendamist tehakse näole toitev ja puhastav meemassaaž – üheskoos omandatakse õiged võtted.  Seejärel tehakse massaažiõliga “Igavese nooruse eliksiir“ näomassaaž, millega saab ennast  10 minutiga rõõsaks ja säravailmeliseks muuta,  kortsukesed siluda  ja tursed tasandada. Hellitatud saavad ka käed. Peo lõpetab tassike aromaatset afrodisiaakum-teed ja tükike figuurisõbralikku kooki.

SPA-pidu toimub 3…10 osalejale.  Hind  50.- €   inimese kohta

Vaata pakutavaid hoolitsusi siit.