Peolauad, sünnipäevad ja firmapeod

Seminaride või väikese ürituse juurde saada tellida toidu meie siit

Harmoonikumi peolaud on ehe Eesti elamus – meie retseptid on pärit  nii kaugemast kui lähiajaloost. Saab tellida peenemaid mõisaprouade pidusööke (autentsed retseptid Maria Laidoneri retseptiraamatust), nostalglise süldilaua või jõuka talupoja söömaaja. Valmistatud sooja südame ja osavate kätega kõige tervislikumal moel  – täisteraviljast, ökopiimatoodetest, võimalikult kodumaisest toorainest.

Sinu külalised saavad nautida head toitu meie juures mõnusas hubases keskkonnas, kuid peolauakraami saab tellida ka enda pidupaika.

Lisaks peolauale saate meilt tellida toidu kõrvale ka vaimutoitu – muuta koosviibimise eriliseks ühise meeleoluka seminari või õpitoaga Harmoonikumi koolituste valikust: tellitavad koolitused

Kuni kella 21-ni on saali kasutamine peolaua hinna sees. Kell 21.00-24.00 on rent 20.-/tund, 00.00-02.00 – 60.-/tund.

Sakstekambri pidulaud

Siin saab toite valida peenemast klikiaegsest menüüst. Terviseks!

Ugri-mugri pidusöök

Valikust leiate traditsioonilisi eesti toite, kuid ka ununema hakkavaid esivanemate puhta rõiva püha piduroogasid. Juhhei!

Nostalgiline süldilaud

Siit leiate nostalgilise valiku märgilistest roogadest, mis olid eelmise sajandi teisel poolel alati laual, kui ühissöömingule koguneti – oli siis põhjus mis iganes. Elagu! Hurraa!

Laidoneriproua söömaaeg

See söömaaeg on tõeline klikiaegne nauding. Vanade retseptide järgi valmistame hõrke ja täiuslikke roogasid. Nii nagu vanasti ja Harmoonikumil alati kombeks, on toidud valmistatud eelistatud kohalikust tootainest. Tulge ja nautige Laidoneri mõisa Karjakastellis ehedat õdusat pidusööki!

Lastemenüü

Juubelimenüü

Märkus:
Tellimus alates 4 portsu- Lahtioleku välisel ajal või väga mahuka ürituse korral lisandub peolaua maksumusel ruumi rent 20…60.-   tund. (kokkuleppel olenevalt olukorrast)

Mõned hinnanäited:
- Väike teeõhtu soolase piruka ja magusa koogiga ca 10.- € inimese kohta.
- Paari-kolmetunnine sünnipäevalaud ca 20.- €  inimese kohta
- Pikk peoõhtu rikkaliku mitmekäigulise sööminguga – ca 30.- €  inimese kohta

TELLIMINE:
Teata oma soovist aadressile info@harmoonikum.ee või telefonidel 53081188,  6011717.  Kodulehelt saad Sulle meelsaima ”Peolaua kalkulaatori”  alla laadida. Tabel arvutab valitud söökide põhjal peolaua maksumuse ise kokku.

Peolaua toidukaardid:
Võib juhtuda, et laual on mõned nii “eksootilised” road, mida Su külalised pole enne näinud või maitsnud.  Näiteks odrakarask või sibulapirukas. Selleks puhuks trükime tellimisel igale külalisele personaalse peolaua toidukaardi “Mida peolaualt leida võib”, et igaüks teaks, mida süüa ja kuidas suhtuda. Anna oma soovist teada.

Senisele kogemusele tuginedes võime kindlalt väita, et sobiva peolauamenüü suudame kokku panna nii esimeseks, 12-ndaks, 50-ndaks kui 75-ndaks sünnipäevaks, nõudlike teismeliste make-up party’ks,  trenditeadlike noorte naiste vallalisteõhtuks, keskealiste klubiõhtuks kui ka pensionäride teelauaks.   Peale selle küll vähem pidulikud, kuid mitte vähem maitsvad lõunalauad erinevate firmaürituste raames.

Paljusid üllatab, et tervislik toit võib samaaegselt olla ka maitsev. Ja mis eriti uskumatu, et seda maitsvat ja tervislikku toitu saab pakkuda mõistliku hinnaga.