Peolauad, sünnipäevad ja firmapeod

Seminari või väikese ürituse juurde saab tellida meie toitu siit

Harmoonikumi peolaud on ehe Eesti elamus – meie retseptid pärinevad nii lähi- kui ka kaugemast ajaloost. Saab tellida peenemaid mõisaprouade pidusööke (autentsed retseptid Maria Laidoneri retseptiraamatust), nostalgilise süldilaua või jõuka talupoja söömaaja. Valmistatud sooja südame ja osavate kätega kõige tervislikumal moel  – täisteraviljast, ökopiimatoodetest, võimalikult kodumaisest toorainest.

Sinu külalised saavad nautida head toitu meie hubases keskkonnas, kuid peolauakraami saab tellida ka enda pidupaika.

Lisaks peolauale saate meilt tellida toidu kõrvale ka vaimutoitu – muuta koosviibimise eriliseks ühise meeleoluka seminari või õpitoaga Harmoonikumi koolituste valikust: tellitavad koolitused.

Saali kasutamine kuni 2h on peolaua hinna sees, sellest edasi kehtib tunnihind 30€.

Sakstekambri pidulaud

Siin saab toite valida peenemast klikiaegsest menüüst. Terviseks!

Ugri-mugri pidusöök

Valikust leiate traditsioonilisi eesti toite, kui ka esivanemate puhta rõiva pühade piduroogasid. Juhhei!

Nostalgiline süldilaud

Siit leiate nostalgilise valiku märgilistest roogadest, mis olid eelmise sajandi teisel poolel alati laual, kui ühissöömingule koguneti. Elagu! Hurraa!

Laidoneriproua söömaaeg

See söömaaeg on tõeline klikiaegne nauding. Vanade retseptide järgi valmistame hõrke ja täiuslikke roogasid. Nagu Harmoonikumil kombeks, on toidud valmistatud eelistatult kohalikust toorainest. Tulge ja nautige Laidoneri mõisa Karjakastellis ehedat ja õdusat pidusööki! Hoirassaa!

Menüüd

Mõned hinnanäited:
- Väike teeõhtu soolase piruka ja magusa koogiga ca 15€ inimese kohta.
- Paari-kolmetunnine sünnipäevalaud ca 30€  inimese kohta
- Pikk peoõhtu rikkaliku mitmekäigulise sööminguga – ca 50€  inimese kohta

TELLIMINE:
Teata oma soovist aadressile info@harmoonikum.ee või telefonidel 53081188. Saadame sulle ”Peolaua kalkulaatori” - tabel arvutab peolaua maksumuse.

Senisele kogemusele tuginedes võime kindlalt väita, et sobiva peolauamenüü suudame kokku panna nii esimeseks, 12-ndaks, 50-ndaks, 75-ndaks kui ka 90-ndaks sünnipäevaks, trenditeadlike noorte naiste vallalisteõhtuks kui ka keskealiste klubiõhtuks. 

Paljusid üllatab, et tervislik toit võib samaaegselt olla ka maitsev. Ja mis eriti uskumatu, et seda maitsvat ja tervislikku toitu saab pakkuda mõistliku hinnaga.