Kehahoolitsus “Ilus elu” 

70 min/80.-

See on kiire ja eriliselt tõhus iluprotseduur. Kehakoorimine , massaaž ja näohoolitsus – kõik ühes paketis. Nahk kirgastatakse vana ja väsinud osa eemaldamisega – toimeaineks Hiiumaa ravimuda. Koorimine on naha uuenemist soodustava toimega (noorendav!)  - nahk saab hingata , vabaneb vanast ja väsinust ja suudab tõhusamalt toimeaineid omastada. Samal ajal rikastatakse keha elekrolüütidega. Koorimisele järgneb niisutav taimekompress. Seejärel tehakse kerge vereringet ja lümfi  stimuleeriv massaaž aromaatsete iluõlidega (“Igavese nooruse eliksiir” või “Armuõli” või personaalne segu). Hoolitsetud ja luksuslikult toidetud keha saab rahulikult nautida stimuleerivat näohoolitsust – koorimine ja Harmoonikumi energiamassaž.

Harmoonikumi energiamassaaz on täiuslik: stimuleeritakse nahka, lihasmassaažiga tõstetakse näolihaste toonust, kergelt lükatakse liikuma lümfi puhastav süsteem, lõpuks mõjutatakse energeetilise punktmassaažiga näol olevaid energakanaleid ja tasakaalustatakse kogu organismi toimimine.

Kehahoolitsus “Igavese nooruse saladus”

- on unelmate kogemus, mis avardab maailmapildi ja taastab eluenergia.    90 min/ 100 €

Selle imelise spaahoolitsuse ettevalmistus algab tunde varem. Ruum puhastatakse energeetiliselt ja rikastatakse roosi aroomiga, kaeratõmmis valatakse valmima, segatakse kreemid ja mähisemikstuurid. Kuivharjamisega vabastatakse naha hingamine. Keha saab täiusliku puudutuse roosi-kaera-meevannis, põhjaliku massaaži meeliülendavate roosiõlidega ning sheavõimähise, mis toidab ning niisutab naha ja silendab kortsukesed. Peamassaaž ja rukkilillekompressid silmadel muudavad naudingu täiuslikuks. Selginenud mõtted ja kirgastunud keha avardavad meeled – kaunimaks muutunud maailm mahub peo peale.

Lõõgastav ja kaunistav “Südamedaamile”

90 min/110.-€

Hoolitsus toidab daami vastupandamatut veetlust ning kordumatut ilu. Sissejuhatuseks aromaatne lilleõievann metshaldjate muusika saatel. Peale koorimist nauditakse keha- ja näomaski, mis on valmistatakse vastavalt daami personaalsetele maitse-eelistustele ja salasoovidele. Maskile järgnev Harmoonikumi energiamassaaž näole ja  põhjalik aroomimassaaž  kehale mõjub sõnuseletamatult lõõgastavalt. Peale hoolitsust rammestunult kamina ees istudes on mõnus aromaatset jooki nautida ning tänumeeles oma printsile mõelda.

“TAASSÜND”

Selles sarjas leiate spaahoolitsusi, mille eesmärgiks on virgutada keha ja pühkida väsimus, süvaniisutada ja vabastada stressist. Tulemuseks on paranenud immuunsus, hästi toimiv vereringe ja organismi taastunud elujõud.

Taastav, puhastav ja rahustav  “Taassünd”

100 min/125 €

Tassike ürditeed valmistab keha puhastumiseks ette. Kogu keha kuivharjamine eemaldab nahalt irdunud rakud ja annab vereringele hoogu. Peterselli-sidruni puhastav-toniseeriv kümblus eemaldab ballastaineid ja toksiine ning peletab vabad radikaalid. Peanahamassaaž suunab mõtted uutele radadele. Harmooniat toetavad mahe muusika ja küünlavalgus. Kehakoorimine annab nahale uue hingamise. Toitvasse kehamähisesse pakituna naudid muresid unustama panevat näomassaaži. Tasakaalustava üldmassaaži ajal tunned, et elu on õiglane. Finaal: kohustuslik lõõgastumine kamina ees uue tassi ürditeega.

  “PRINGID SINGID”

Selle sarja hoolitsused on koostatud nahaaluse ainevahetuse normaalse toimimise taastamiseks. Spetsiaalsed vannid, koorimised ja massaažid parandavad vere- ja lümfiringet ning taandavad tselluliiti. Nahk muutub ühtlaseks ja hästi toimivaks.

Me ei kasuta Harmoonikumis masinhooldusi, mis võivad liiga tugevalt nahakihte rebides tekitada püsivaid kahjustusi.

 Detoksspaa Hüvasti Rubensi rullid… 

60 min/80.-

…ja valgus julgeb jälle Sinu ihu peale paista. Kuum ürditee ja kuum vann lükkavad vere ringlusse. Probleempiirkondade massaaž eriotstarbeliste eeterlike õlidega ehmatab ladestunud mürkained nende meelispaikadest. Tselluliidimähise toimeajal tehakse käsivartele trimmiv massaaž ning kogu protseduuri lõpetab puhastav paastuteerituaal.