Sellest sarjast leiate spaahoolitsusi, mille eesmärgiks on virgutada keha ja pühkida väsimus, süvaniisutada ja vabastada stressist. Tulemuseks on paranenud immuunsus, hästi toimiv vereringe ja organismi taastunud elujõud.

Meie näohoolitsused leiad siit

Kehahoolitsus “Ilus elu” 

70 min/80

Kiire ja eriliselt tõhus iluprotseduur, mis sobib eriti hõivatud ja kärsitule daamile. Kehakoorimine, massaaž ja näohoolitsus – kõik ühes paketis. Nahk kirgastatakse vana ja väsinud osa eemaldamisega – toimeaineks Hiiumaa ravimuda. Koorimine on naha uuenemist soodustava toimega (noorendav!) - nahk saab hingata , vabaneb vanast ja väsinust ning suudab tõhusamalt toimeaineid omastada. Samal ajal rikastatakse keha elekrolüütidega. Koorimisele järgneb niisutav taimekompress. Seejärel tehakse kerge vereringet ja lümfisüsteemi stimuleeriv massaaž aromaatsete iluõlidega (“Igavese nooruse eliksiir” või personaalne segu). Hoolitsetud ja luksuslikult toidetud keha saab rahulikult nautida stimuleerivat näohoolitsust – koorimine ja Harmoonikumi energiamassaaž.

Seda hoolitsust saab pikendada 90 minutini (100€), lisades põhjalikuma näohoolitsuse (koorimise ja süvamassaažiga).

Harmoonikumi eluenergiamassaaž näole on täiuslik: stimuleeritakse nahka, lihasmassaažiga tõstetakse näolihaste toonust, kergelt lükatakse liikuma lümfi puhastav süsteem, lõpuks mõjutatakse energeetilise punktmassaažiga näol olevaid energakanaleid ja tasakaalustatakse kogu organismi toimimine.

Kehahoolitsus “Igavese nooruse saladus”

- on unelmate kogemus, mis avardab maailmapilti ja taastab eluenergia.    90 min/100€

Selle imelise spaahoolitsuse ettevalmistus algab tunde varem. Ruum puhastatakse energeetiliselt ja rikastatakse roosi aroomiga, kaeratõmmis valatakse valmima, segatakse kreemid ja mähisemikstuurid. Kuivharjamisega vabastatakse naha hingamine. Keha saab täiusliku puudutuse roosi-kaera-meevannis, põhjaliku massaaži meeliülendavate roosiõlidega ning sheavõimähise, mis toidab ning niisutab nahka ja silendab kortsukesi. Peamassaaž ja rukkilillekompressid silmadel muudavad naudingu täiuslikuks. Selginenud mõtted ja kirgastunud keha avardavad meeled – kaunimaks muutunud maailm mahub peo peale.

Lõõgastav ja kaunistav “Südamedaamile”

90 min/110€

Hoolitsus toidab daami vastupandamatut veetlust ning kordumatut ilu. Sissejuhatuseks aromaatne lilleõievann metshaldjate muusika saatel. Peale vanni nauditakse keha- ja näohoolitsust, mille jaoks valmistatakse eliksiirid vastavalt daami personaalsetele maitse-eelistustele ja salasoovidele. Harmoonikumi eluenergiamassaaž näole ja  põhjalik aroomimassaaž  kehale mõjub sõnulseletamatult lõõgastavalt. Peale hoolitsust rammestunult kamina ees istudes on mõnus aromaatset jooki nautida ning tänumeeles oma printsile mõelda.

Taastav, puhastav ja rahustav  “Taassünd”

100 min/125€

Kogu keha kuivharjamine eemaldab nahalt irdunud rakud ja annab vereringele hoogu. Järgneb peterselli-sidruni puhastav-toniseeriv kümblus eemaldab ballastaineid ja toksiine ning peletab vabad radikaalid. Tassike ürditeed valmsitab keha ja meele puhastumiks ette. Harmooniat toetavad mahe muusika ja küünlavalgus. Toitvasse mahejogurti-mee-vaarikamähisesse pakituna naudid muresid unustama panevat näomassaaži, mis suunab mõtted uutele radadele. Tasakaalustava üldmassaaži ajal tunned, et elu on õiglane ja sinust on saanud ilusam ja parem versioon iseendast. Finaal: kohustuslik lõõgastumine kamina ees uue tassi ürditeega.

“Pringid singid”

Selle sarja hoolitsused on koostatud nahaaluse ainevahetuse normaalse toimimise taastamiseks. Spetsiaalsed vannid, koorimised ja massaažid parandavad vere- ja lümfiringet ning taandavad tselluliiti. Nahk muutub ühtlaseks ja hästi toimivaks.

Me ei kasuta Harmoonikumis masinhooldusi, mis võivad liiga tugevalt nahakihte rebides tekitada püsivaid kahjustusi.

 Detoksspaa Hüvasti Rubensi rullid… 

60 min/80€

…ja valgus julgeb jälle Sinu ihu peale paista. Kuum ürditee ja kuum vann tüümiani ja teiste ainevahetust kiirendavate ning toksiine väljutavate ürtidega lükkavad vere ringlusse. Probleempiirkondade massaaž eriotstarbeliste eeterlike õlidega (antitselluõli "Pringid singid") ehmatab ladestunud mürkained nende meelispaikadest ja viib need kehast välja. Trimmiva massaaži saavad ka käsivarred ning kogu protseduuri lõpetab puhastav paastuteerituaal.