Eesti esimene õllespaa

KLICK TO READ IN ENGLISH

Privaatne ja kosutav!

Harmoonikumi õllespaa pakub suurepärased tingimused täiuslikuks ja tervislikuks lõõgastuseks. Siin saab nautida hygget – head enesetunnet siin ja praegu, lõõgastunud teadvusseisundit, mis toetab tervist ja mõtlemisvõimet. Jagades õllespaa elamust lähedaste ja sõpradega kirgastuvad suhted ja elu on ilus!

Õllespaa 18+

Teie käsutuses on privaatne spaaruum 1,5 tunniks, milles on:

Õllevann

Just teie jaoks täidetud õllevannides on lisaks allikaveele pärmi, linnasejahu ja elusat õlu, mis toidavad ja noorendavad nahka. Vannide tervislik toime on teada – väheneb pinge veresoontele ja liigestele, normaliseeruvad vererõhk ja südametegevus, kaob stress.

Leilisaun

Saun on meil ehe, köetud puudega, mis lisavad ümbrusse tervistavaid negatiivseid ioone. Saunalaval saab ennast koorida ja nautida stressi maandavat humalaleili.

Elus Raasiku õlu: Märzen

Joogiõlut saab endale kannu lasta vannist lahkumata nii palju, kui kõhtu mahub. Teadmiseks: naistel ei soovitata õlut juua üle 0,5 l, meestel üle 1.5 l päevas. Need otsused jätame oma tarkadel klientidel endil vastu võtta.

Suupistevalik

Meie tervislik toit on tuntud, suupisteted on Eesti stiilis: sinepi-pekileivad, juustu-küüslauguleivad ja köögiviljapulgad dipikastmega.

Ürditee

Harmoonikumi ürditeed “Harmoonia” pakume kas spaaruumis või peale väljumist kaminaruumis.

Kehaõli “Igavese nooruse eliksiir”

Selle aromaatse luksusliku kanepiõliseguga saate peale veeprotseduure oma keha võida, et noorus ei närbuks.

MESI

Mett paneme teile vannivette, kui soovite ja see teile sobib. Mesi sisladab kõiki eluks vajalikke aineid ja just vanneveest imenduvad need kõige paremine.

Lisaks on meie poolt kasutada saunalinad (igale saunalisele 1), meigieemaldaja ja föön. Lisatasu eest vihad, lisarätikud, muud erisoovid ja vajadused võimalusel.

Hinnad

Õllespaa 1-2-le (1 vann) 135.- €/1,5 tundi (Seansi saab ettetellimisel pikendada: iga lisanduv 1/2 tundi 40.-)

Õllespaa 3-4-le (2 vanni) 250.- €/1,5 tundi (Seansi saab ettetellimisel pikendada: iga lisanduv 1/2 tundi 60.-)

1 inimene lisaks 45.-

Ettetellimisel saab broneerida vabade aegade olemasolul massaaž ja ööbimiseks toa majutus meie butiik-hotellis. Samuti on võimalik tellida seltskonnale õhtusöök kaminasaalis.

Broneerimine: info@harmoonikum.ee

Broneeringu kinnitab maksekorralduse kinnitus Aamann OÜ arvele nr EE467700771002699719

Saadaval ka kinkekaardid!

Kinkekaarid soetamiseks: saada meil info@harmoonikum.ee oma sooviga, lisa kohe ka maksekorralduse koopia (Aamann OÜ, EE467700771002699719). Vastusmeiliga saadame teie kinkekaardi (siis peab ise välja trükkima või esitama manusena). Kui soovite kinkekaarti posti teel, palume saata saaja aadressi ja nime.

Meeldivaid kinkimiselamusi!

Vali eriti meeldiv stressi ennetamise ja tervise hoidmise viis – Harmoonikumi ÕLLESPAA! Terviseks!