Kingituseks kuhjaga häid emotsioone!

Harmoonikumi kinkekaart - vabadus valida aeg, nauding ja seltskond!

Kui kingid või saad kingituseks Hamoonikumi kinkekaardi, võid ise valida selle kasutamise aja, vahetada teiste teenuste vastu ja ka pikendada, kui poole aasta jooksul ei saa mahti ennast meie juures hellitada.

Kingituseks saad valida: õllespaa 2-le või 4-le, saunarituaale, ökospaa hellitusi või heaolupakette.

Võta ühendust info@harmoonikum.ee ja saadame sulle kaunilt kujundatud kinkekaari meilile, trükitud kaardi posti teel või tuled hoopis ise meie juurde kaardile järele ja saad selle kohe kätte. Kindlasti helista ette: 53081188.

Kauneid kinikmiselamusi ja rõõmu jagamist!

Seminarid, koolitused, firmapäevad, sünnipäevad

Harmoonikumi õdusas miljöös on meeldiv veeta terve päev koosolekut või koolitust pidades.

Soovi korral pakume lisaks maitsvale ja tervislikule toidule ka vaimutoitu – meie laiast õpitubade valikust.

Koolituspäeval on oluline täiuslik toit – pakume mõtlemist ja õppimist toetavaid kohvipause ja lõunaid. Värskendav smuuti ja aeglaselt imenduvad süsivesikud teevad erksaks ja väldivad rammestust.

Lõunaid, õhtusööke ja kohvipause valmistame Harmoonikumi köögis.  Seminaripäeva lõpus saab ennast hellitada meie ökospaas või nautida ehtsat Eesti sauna.

Võite valida temaatilise menüüvaliku ja kasutades kalkulaatoreid koostada eelarve. Alati anname heal meelel nõu tel. 53081188 või info@harmoonikum.ee

Seminariruum 2. korrusel mahutab kuni 40 inimest. saame paigutada mööbli teatri- või klassiruumi stiilis, lauad koosoleku või grupitöö tarbeks. Kasutada on projeketor ja tahvlid.

Hind: 1 tund 25.-, lisandub 1.- osaleja kohta kogu seminaripäeva eest.

Laserprojektori kasutamine: 10.-/tund.

Suur saal “Mõisaproua söögituba”

Mahutab kuni 80 inimest. Võimalikud erinevad paigutused. Privaatsus, tulekolle (leivaahi). Võimalik paigaldada dataprojektor ja ekraan.

Rent: 30.-€ tund  (või kokkuleppel)

Kaminasaal – spaakohvik “Mõisaproua Söögituba”

Siin pakume süüa seminari-  ja päevakülalistele, kamina ees on võimalik lõõgastuda spaakülalistel.

Suvehooajal on avatud ka meie Harmooniaaed triiphoone ja kanamajaga.

Kasutame osaliselt mahedat toorainet - meie helbed/jahud ja piimatoted on mahedad (va laktoosivabad). Kindlasti aga on meie toiduaine ehe - mei ei kasuta margariini jt kahtlasi aineid.

Meie köögis tehakse tervislikku toitu ka eralasteaiale Lillelapsed.

Leader toetused:

2. korruse seminariruumi ehitamist toetas Leader
  1. 2. korruse ja seal oleva seminariruumi ehitamist toetas Leader.

2. Leader projekti "Harmoonikum energiatõhusaks" raames on 2023. a toetatud välisukse paigaldamist ja uue sisseseade soetamist (aknakatted, avatav vahesein, köögiseadmed)

3. Harmoonikumi terivisekeskuse külalistubade ehitamine on toetatud Leader projekti poolt kohaliku ettevõtluse arendamise raames.